O MAAR Technology

Firma MAAR Technology to interdyscyplinarny zespół wysokiej klasy  specjalistów. Cel jaki nam przyświeca to wzmocnienie udziału polskich firm w tzw. Światowych Wysokich Technologiach (High Technology). Współpracujemy z wieloma europejskimi i o zasięgu światowym liderami technologii bezprzewodowej komunikacji, identyfikacji, analizy sygnałów i systemów mikro- i nanomocowych. W naszej ofercie produktów i platform do wykorzystania w docelowych produktach znaleźć można wiele opatentowanych przez nas rozwiązań.

Kompletne rozwiązania dla naszych Klientów wspieramy rozwiązaniami z zakresu oprogramowania opartego na przetwarzaniu rozproszonym – to również nasza specjalność i udział w światowym rynku IT.

Aby w pełni sprostać oczekiwaniom naszych klientów i partnerów nasze rozwiązania to pełna synergia mikroelektroniki i zaawansowanego oprogramowania.

MAAR Technology to firma, której celem jest dostarczanie innowacyjnych produktów i usług dla  przemysłu opartych na najnowszych światowych technologiach. Wiele z nich jest opracowana przez nasz zespół, co potwierdza wiele zgłoszeń patentowych.

Dostarczamy zarówno produkty (systemy pomiarowe, goście przy biurkudiagnostyczne, sterowania) jak i świadczymy usługi konsultacyjne i projektowe dla naszych klientów przemysłowych.

MAAR Technology to grupa najwyższej klasy specjalistów (inżynierów i doktorów nauk technicznych):

  • Elektroników
  • Informatyków
  • Mechaników

 

Posiadamy kompetencje w zakresie projektowania:

  • Zaawansowanych systemów przetwarzania w oparciu o DSP
  • Ultraniskomocowych systemów i platform pomiarowych z komunikacją radiową
  • Autonomicznych systemów pomiarowych w oparciu o „energy harvesting”

Łączymy bogate zaplecze „know-how” z praktyką inżynierską i rzeczywistymi wdrożeniami w przemyśle.

Misja: Projektowanie specjalizowanych rozwiązań z zakresu elektroniki oraz informatyki dla branży energetycznej, kolejowej i przemysłu w tym górnictwa i petrochemii. Innowacyjne podejście do projektów, produktów i usług, wykorzystujące interdyscyplinarność zespołu.

Zarządzanie jakością

Projektowanie i zarządzanie projektami skierowane jest na osiągnięcie jak najwyższej jakości końcowego produktu. Uwzględniamy w sposób szczególny wymagania jakościowe dla opracowywanych rozwiązań (wymagania środowiskowe, normatywne oraz ruchowe), poprzez zastosowanie multidyscyplinarnego, mechatronicznego podejścia do projektowania.